Kāpēc Kamasa tools?

Par Kamasa Tools instrumentiem

Ir viegli aprakstīt sajūtu, kad rokā turi kvalitatīvu instrumentu. Tu vari to sajust. Ergonomikas, funkciju un materiālu harmonisks līdzsvars darbu padara efektīvāku un patīkamāku, vienlaikus samazinot traumu risku mehāniķiem un nodiluma risku transportlīdzekļiem.

Zviedru kvalitāte

Zīmols Kamasa Tools ir dibināts pirms vairāk nekā 50 gadiem, 1968.gadā. Jau kopš sākuma jaunu darbarīku izstrāde tiek balstīta uz profesionālo automehāniķu prasībām un vēlmēm, tās apvienojot ar zviedru inženierijas zinātību un patiesu interesi par funkcionalitāti un kvalitāti. Tieši tādēļ visi instrumenti un darbnīcu aprīkojums ir augstākās kvalitātes, kas atbilst stingriem instrumentu standartiem un citām mūsdienu rūpniecības prasībām.

Kamasa Tools garantija

Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai katrs instruments, kas tiek saražots, būtu ideālā stāvoklī. Neskatoties uz to, dažkārt var rasties materiālu un ražošanas defekti, kas var atklāties tikai pēc to lietošanas kādu laiku. Iegādājoties instrumentus, Kamasa Tools garantija nodrošina papildu sirdsmieru. Garantija dod jums tiesības uz bezmaksas remontu vai instrumenta nomaiņu pret jaunu no pašreizējā produktu klāsta.

Labākos piedāvājumus no Kamasa tools meklē sadaļā
Akcija

Pilnu Kamasa tools instrumentu klāstu atradīsi sadaļā 
Kamasa tools

Pirkumu grozs

Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Ceno.lv