Kamasa Tools garantija

Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai katrs instruments, kas tiek saražots, būtu ideālā stāvoklī. Neskatoties uz to, dažkārt var rasties materiālu un ražošanas defekti, kas var atklāties tikai pēc to lietošanas kādu laiku. Iegādājoties instrumentus, Kamasa Tools garantija nodrošina papildu sirdsmieru. Garantija dod jums tiesības uz bezmaksas remontu vai instrumenta nomaiņu pret jaunu no pašreizējā produktu klāsta.

Mēs lepojamies ar mūsu produktu augsto uzticamību, sākot no vienkāršiem rokas instrumentiem līdz progresīviem specializētiem instrumentiem. Kā uzticams piegādātājs mēs sniedzam arī pilnu garantiju, kas sedz visus produktu materiālu vai ražošanas defektus. Kamasa Tools instrumenti ir veidoti tā, lai tie kalpotu daudzus gadus, tāpēc garantija ir spēkā pat tad, ja jums nav pirkuma apliecinājuma. Kamasa Tools instrumentu iegāde sniedz jums sirdsmieru vēl ilgi pēc pirkuma izdarīšanas.

Kamasa Tools garantija ir spēkā ar šādiem nosacījumiem:

 • Instruments ir Kamasa Tools® oriģināls.

 • Instruments ir lietots pareizi un kā paredzēts.

 • Instruments ir labi uzturēts, regulāri tīrīts un eļļots.

 • Instruments nav bijis pārslogots.

 • Normālas lietošanas rezultātā instruments nav nolietots.

Kamasa Tools garantijas noteikumi

Ja nav norādīts citādi, garantija attiecas uz visiem instrumentiem normālas lietošanas apstākļos un dod tiesības veikt to remontu vai nomainīt ar jaunu instrumentu no pašreizējā produktu klāsta.

Kamasa Tools garantijas izņēmumi

 • Palīgmateriāli, t.i., produkti, kas parasti nolietojas vai pārstāj darboties pēc noteikta lietošanas perioda. Piemēram, šādi izstrādājumi ir urbji, skrūvgriežu uzgaļi, vīles, zāģu asmeņi, naži un baterijas.

 • Instrumenti, kas izmantoti nepareizi vai citam mērķim nekā paredzēts, pārslogoti instrumenti, instrumenti, kas ir nolietojušies ilgstošas lietošanas dēļ, vai instrumenti, kas nav atbilstoši kopti.

 • Instrumenti, kas ir pārveidoti, pielāgoti vai pakļauti nepārvaramas varas tipa notikumiem.

 • Uzglabāšanas kastes, futrāļi, furnitūra skapjiem un kastēm un cits iepakojums.

 • Instrumenti, kas satur elektroniskas, pneimatiskas vai hidrauliskas sastāvdaļas. Uz šiem instrumentiem attiecas tiesības uz 1 gada garantiju, uzrādot pirkuma apliecinājumu.

 • Garantija neattiecas uz griezes momenta atslēgām, kas nav kalibrētas.

Garantijas pretenziju izskatīšana

Ja jums ir darbarīks ar ražošanas vai materiāla defektu, nododiet to Kamasa Tools izplatītājam vai izraudzītajam Kamasa Tools pārstāvim. Iepriekš minētie nosacījumi tiks izvērtēti pirms bojāta instrumenta nomaiņas. Garantijas piemērošana nedod jums tiesības uz jebkāda cita veida kompensāciju papildus iepriekšminētajam.
Pirkumu grozs

Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Ceno.lv